Földváry aukció a Kastélyban

Az Öttevényi Földváry Kastély történelmi falai között egy rendkívüli eseményre kerül sor: egy különleges műtárgy, festmény és ékszer aukció, amely a régiség és a modern művészet professzionális rajongóinak kínál felejthetetlen élményt. 2025 Április 6.-án 14:00 kor a kastély belső tereiben.

  • Kiemelt Tárgyak: Az aukción 18 gondosan kiválasztott, művészet történész által ellenjegyzett eredet igazolással ellátott műtárgy kerül kalapács alá, köztük festmények, ékszerek és egyéb ritkaságok. A tárgyak kikiáltási ára minden esetben a piaci ár töredéke, a jó üzlet reményében.

  • legmodernebb technológia: A licitálás egy korszerű mobil applikáció segítségével történik, így a résztvevők a világ bármely pontjáról, vagy közvetlenül a kastély nagyterméből csatlakozhatnak az aukcióhoz, ahol szintén a mobil app segítségével lehet licitálni.

  • +25% licit díj azért kerül felszámításra, hogy némi fedezetet nyújtson az aukciósházak számára az áfa megfizetésére, tekintettel arra, hogy a termékek 0 Ft áfával kerülnek felvásárlásra és a licit után pedig 27% áfát tartalmazó számlával kerülnek átadásra.

Nr. 1. árverési tétel – Kikiáltási ár: 8,000,000,- HUF

Osztrák huszárok eligazításon

Herrer 840 jelzéssel

19. századi Osztrák festő, 70 x 80 cm olaj vászon, kiválóan részletgazda, jó állapotban.

Nr. 2. árverési tétel – Kikiáltási ár: 4,000,000,- HUF

Bocskai bevonulása

18′ századi festmény, olaj vászon, kiválóan részletgazda, jó állapotban.

Ismerje meg az árverési szabályzatunkat, hogy milyen feltétellel tud résztvenni az árverésen: